Maestra,to elegancka i wytworna restauracja prowadzona przez firmę Gran, która w branży cateringowej stanowi markę samą dla siebie.

kwiat MAESTRO

Właściciele Restauracji
 
Szefowie Kuchni
 
o Nas
 

kwiat MAESTRO

Zrodzona z połączenia blisko dwudziestoletniego doświadczenia w gastronomii i organizacji imprez z pasją do wykwintnej i nietuzinkowej kuchni.

Restauracja Maestro. Łuki.

Tu każde danie swą nazwą, a często i historią oraz dobranymi składnikami, nawiązuje do wystawianych na deskach Opery Nova oper, operetek, musicali i spektakli. Wyjątkowy klimat Opery odczuwalny jest tu zresztą na każdym kroku. 
Muzyczne rekwizyty, manekiny w scenicznych strojach, zdobiąca ściany galeria zdjęć ze spektakli oraz teatralne postacie niejako kłaniające się Gościom w oknach Restauracji.

Bydgoszcz, jak każde duże miasto, oferuje liczne lokale gastronomiczne i restauracje, z których każda chce przyciągnąć właśnie do siebie. Szukając tej odpowiedniej, kieruj się smakiem, stylem i jakością, a na pewno wybierzesz dobrze.

Restauracja Maestra to prowadzona przez firmę Gran ekskluzywna restauracja w centrum miasta Bydgoszcz. Wyróżnia się oryginalnym i niezapomnianym klimatem, a także długoletnim doświadczeniem, gwarantującym jakość nie tylko dań, ale i przeżyć.